06 березня 2021 року (05322) 7-44-11 Мапа сайту
З Новим Роком!

Кафедра патофізіології вітає адміністрацію академії, колег та студентів з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим.

Монографія «Функціонально-метаболічний континуум: фізіологія і патологія», Ю.М. Гришко

Доцент кафедри патофізіології, кандидат медичних наук Гришко Ю.М. у співавторстві з професором А.І. Гоженко видала монографію «Функціонально-метаболічний континуум: фізіологія і патологія».

Участь в онлайн тренінгу із підготовки експертів з акредитації освітніх програм

15-16 грудня 2020 року завідувач кафедри патофізіології професор В.О. Костенко пройшов онлайн-тренінг із підготовки експертів з акредитації освітніх програм, що було організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Вручення дипломів доктора філософії учням завідувача кафедри патофізіології

23 грудня на Актовій раді академії ректор академії, професор В. М. Ждан урочисто вручав дипломи PhD учням завідувача кафедри професора Костенко В.О.

Участь співробітників кафедри патофізіології у 18th Annual World Congress Insulin Resistance Diabetes & Cardiovascular Disease 3-6 грудня 2020 року

Завідувач кафедри патофізіології професор д.мед.н Костенко В.О. та викладач кафедри доктор філософії Акімов О.Є. взяли участь у роботі 18th Annual World Congress Insulin Resistance Diabetes & Cardiovascular Disease 3-6 грудня 2020 року.

20 листопада 2020 року відбувся вебінар "Software для молодого науковця" в межах проекту "Young Scientist's School", на якому брав участь аспірант кафедри патофізіології Чеботар Олександр Віталійович.

29 вересня 2020 року аспірант кафедри патофізіології Чеботар Олександр Віталійович брав участь у першому Всеукраїнському Форумі Рад молодих учених. Метою заходу є створення платформи для співпраці молодих вчених; налагодження діалогу між радами молодих вчених, органами влади...

Наукові здобутки кафедри

Наукове засідання кафедри патофізіології про рейтингові показники наукової діяльності